Prepisovateľ a prekladateľ webu z Sk do HU jazyka

30.08.2021 09:21

Zaujímavá brigáda pre maďarsky hovoriacu osobu. Firma ATRIA SK s.r.o. hľadá do svojho kolektívu spoľahlivého človeka na prekladanie a prepisovanie celého webu zo slovenského do maďarského jazyka. Uchádzač by mal vedieť v prvom rade písať a správne formulovať v maďarskom jazyku. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť rozšíriť náplň práce aj na správu e-shopu (nahadzovanie nových produktov na web, aktualizácia cien, atď.). Práca z domu, prípadne v kanceláriách firmy v Žiline.

Náplň práce:

  • preklady textov a produktov na e-shope zo slovenského do maďarského jazyka,

  • po preložení je možné pokračovať v starostlivosti o ostatné eshopy. (aktualizácia produktov, cien, atď.).

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,

  • mierne pokročilá znalosť maďarského jazyka,

  • základná znalosť slovenského jazyka.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • plnenie dohodnutých termínov.

Ponúkajú:

  • prácu z domu (prípadne prácu v kanceláriách firmy v Žiline ) vhodnú aj pre študentov, absolventov či mamičky na MD,

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • dlhodobú spoluprácu,

  • plat – 5 eur/hod. v hrubom.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 10.09.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.

Author Juraj.